Vánoční dárky

28. prosince 2015 v 16:34 |  Jen tak
Ať se kouknu na facebook, instagram, youtube,... tak všude vidím reakce na vánoční dárečky, rodinnou pohodu, večírky apod. Já sama musím říct, že letošní Ježíšek byl na můj vkus příliš bohatý. Tím nechci naznačit, jak je moje rodina bohatá. Haha, není vůbec. Průměrný plat v ČR rozhodně nepatří k průměru ménu na výplatnici. Dárečků pod stromečkem se mi sešlo nějak moc. :) Hlavně od mamky! A copak jsem dostala?
Podložka pod ntb, štětce od Petralovelyhail, 3x sada parfémů, parfém, deodorant, prostěradlo, hrníček, tekuté mýdlo, dárková kazeta s teezerem a šamponem, svíčka, mikina, triko, deka, obal na mobil, papučky a 1300,-.
No není toho dost? :) Jedna maličkost tam stále chybí, a to moje vysněné autíčko-subaru, na které si budu muset ještě nějaký rok šetřit, aby se můj sen vyplnil. To mi bohuže nikdo nekoupí. :( :D

Každý z nás má nějaký napůl splnitelný sen, někdy ale chybí peníze, odvaha nebo povaha. :) Já však věřím, že mi jednou bude před barákem stát naprosto úžasné a dokonalé subaru! Pro představu viz foto.

Mým nejkrásnějším dárečkem v životě se však loni stala moje fenka Bessi, která se narodila 4.12.2014, tudíž něco málo před Vánocemi a domů jsem si ji přivezla začátkem února. Letošní Vánoce jsme poprvé trávili spolu a Bessi ukázala, že i ona umí rozbalovat dárečky. Je to prostě šikulka, ikdyž ráda stávkuje díky své tvrdohlavost...teda spíš aroganci. :D
Před pár dny se mi povedla fotka, na které vypadá jako andílek. No posuďte sami. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama