Ve stínu

6. prosince 2015 v 17:41 | Anett |  Téma týdne
Někdy si připadám, jako bych byla pouhý stín a nebo v temném stínu, kde o mě málokdo zavadí pohledem. Moje povaha je docela složitá, ale jedno je každému jasné - miluju barvy! Nosím na sobě několik barev najednou, ikdyž se k sobě vůbec nehodí, ale mně to vůbec nevadí. Jen ať si každý kouká, jak chce...říkám si vždy.
Jindy ladím pouze dvěmi, třemi barvami a směle zapadám do davu nudných, ponurých kombinací. Tak či tak, cítím se v tom, co nosím, pohodlně a svá.

Před několika lety bylo moje já, pouhá šedá, ustrašená myška v koutě. V mém životě - kromě domova, panoval docela často strach. Strach, že se mi stane nějaký trapas nebo něco pokazím apod. Strach mi zůstal do dnes, ikdyž se snažím ho překonat. Někdy to není lehké, protože moje minost někdy taky lehká nebyla a nesu si následky dodnes. Trapasy se stávají sem tam každému, ale už nad tím mávnu pouze rukou a nezabývám se nimi.

Nemám ráda, když se ocitnu středem pozornosti. To radši vyhledávám pouhý stín. Nevystihuje mě ani houf přátel, ani po tom netoužím. Mám kolem sebe své blízké anděly a víc ke spokojenosti nepotřebuji.
Celkově společnost nevyhledávám. Jdu raději s Bess na procházku, čtu si, peču, píšu, fotím kraviny, líčím se, brouzdám na internetu. Jooo, to je moje. :D

A co Vy? Jak to máte ve svém životě?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | E-mail | Web | 6. prosince 2015 v 19:44 | Reagovat

O mně lidé svorně prohlašují: "Nenápadná vzhledem, ale výrazná osobností."
Nemám zapotřebí nosit něco výrazného a složitého - v tom se necítím ani trochu dobře. Já jsem tak trochu příznivcem jednoduchosti, co se týče oblečení. Černá mikina, džíny, kecky a když jsem ještě měla dlouhé vlasy, tak culík. (Teď platí všecko až na ten culík :-D)
Jo, říká se "Shits happened!" a já dodávám AMEN! Kdyby se mi sem tam nestal nějakej ten trapásek, nebyla bych to já! :-D

Pěkný článek - některé věci prostě nepotřebují zdlouhavý popis a pár slov je někdy lepší, než dlouhé omšelé fráze. Jedním slověm - paráda! :-D

2 Anett Anett | 6. prosince 2015 v 21:43 | Reagovat

[1]:Děkuju moc! Jak píšeš, tvůj styl je někdy i můj. :) Vybírám si styl podle nálady a někdy, co mi padne pod ruku, když spěchám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama