Novoroční přesevzetí

3. ledna 2016 v 11:45 |  Téma týdne
Nechápu, proč si dávat předsevzetí zrovna na nový rok? Nový rok = čistý štít, být něco lepšího? Pro někoho zřejmě možnost změnit se v dalším roce, pro jiného (třeba mě) kravina. Ať už je předsevzetí jakékoli, můžeme si ho stanovit 5.února nebo 29.května, proč tedy nový rok? Asi jen výmysl lidí, aby se snažili jít za svým cílem, snem...ale dopadne s tím nakonec úspěšně? Když něco chceme, jdeme si za tím a neohlížíme se zrovna na datum.

Před Vánocemi jsem si řekla, začnu chodit do fitka, ať mám alespoň trochu kondičku a hned druhý den jsem se potila přímo jako prase. No a víte co? Teď mám týden od cvičení pauzu a vlastně se ani necítím dobře, když uzobávám sladkosti a celkově nejím zrovna zdravě. Už se trochu těším zítra do práce, ale jen kvůli tomu, že mi nastane nějaký pravidelný režim, na který budu moct opět navázat, a taky na to fitko. ;)

Před dvěma lety jsem se odhodlala k tomu, abych si vyhledala ortodonistku a začla nosit fixní rovnátka. Bylo takové pochmurné, únorové počasí - žádný nový rok. Tedy od dubna 2014 nosím fixní rovnátka, která mi budou za pár dní sundávat. Už se těším! A zároveň děsím... :))

Letos na Silvestra - velká nuda. Bessi nebylo dobře, navíc ohňostroje měly být její první u nás doma, tak holt panička byla doma a brouzlada na internetu. Mooc dlouho - několik let toužila po zrcadlovce, protože obdivuje krásu kolem sebe a k zachycení oné krásy jí už nestačil pouhý kompakt, tak si v záchvatu plnění snů jednu takovou objednala. Wau... za pár dnů splněný druhý sen v letošním roce! :)

Tímto chci říct:,,Plňte si své sny, pokud možno co nejdřív nebo kdy uznáte za vhodné a rozhodně nečekejte na nový rok. Ať už je to cokoli, nač čekat? Začněte pro sebe taky něco dělat. Stačí drobnost. Koupit si svíčku, pěnu do koupele, nové tričko, pohodlné boty, změnit střih vlasů, začít pracovat na postavě, začít studovat, pořídit si domácího mazlíčka, najít nové přátele, usmířit se s rodiči, ... jde o maličkosti, nemusíte zrovna stavět svůj vysněný dům, na který stejně zatím nemáte ani kačku. Jde o malé radosti, díky nimž budete šťastní. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama