Čajování

7. března 2016 v 17:02
Miluju čaj! Už jenom to, že se nachází na druhém místě nejrozšířenějších nápojů na světě, o něčem vypovídá. Zná ho téměř každý. Nikdy jsem se nesetkala s člověkem, kterému by žádný čaj nechutnal. Je to prostě božské pití.

Čaj je vhodný ke každodennímu pitnému režimu. Můžeme si vybrat příchuť, jaká se nám jen zamane. V obchodech je jich vždy dostatek i s velkým výběrem příchutí. Jelikož máme dvě varianty, jak si je připravit: teplý a ledový, lze si je udělat v zimě i v létě.
Já osobně nejvíc zbožňuji čaje ovocné(malina, jahoda, třešeň, borůvka) a meduňku s mátou. Toť moji největší favoriti. Momentálně mám doma těchto pár čajů (viz foto) a ještě čaje pečené, které uchovávám v lednici. Samozřejmě je mnohem více variant, jak si čaj připravit, dělí se do spoustu skupin, které ani já sama neznám a příjde mi zbytečné o nich něco víc vědět.

Dnešní den je stvořený proto, dát si čaj. Venku zima, sichravo a déšť. Člověk je zalezlý doma, navlečený do mikiny a hrníček do ruky na zahřátí je to jediné, co si k projíždění internetu přeje.
Právě teď piju svůj nový úlovek od pickwicku - malinový, je vážně dobrý, doporučuji vyzkoušet. :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama